У Вищій кваліфікаційній комісії суддів відбулися кадрові зміни

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів відбулися кадрові зміни

Упродовж травня-серпня 2019 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулися суттєві зміни у складі Комісії, передає офіційний сайт ВККС.

Відраховані зі штату Комісії:

У зв’язку із закінченням строку, на який їх було обрано:

1) 29.06.2019 Прилипко Сергій Миколайович (на підставі рішення з’їзду представників вищих навчальних закладів та наукових установ від 30.06.2015 призначений членом ВККСУ);

2) 02.07.2019 Луцюк Павло Сергійович (на підставі рішення III з’їзду адвокатів України від 3.07.2015 обраний членом ВККСУ).

За власним бажанням:

3) 14.05.2019 Василенко Андрій Володимирович (на підставі рішення з’їзду представників вищих навчальних закладів та наукових установ від 30.06.2015 призначений членом ВККСУ);

4) 14.06.2019 Лукаш Тарас Валерійович (на підставі наказу Голови Державної судової адміністрації України З. Холоднюка від 28.10.2016 призначений членом ВККСУ);

5) 08.08.2019 Щотка Станіслав Олексійович (на підставі наказу Голови Державної судової адміністрації України З. Холоднюка від 5.12.2014 призначений членом ВККСУ).

Звільнені суб’єктами призначення:

6) на підставі наказу про звільнення Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Л. Денісової припинила повноваження 10.07.2019 Весельська Тетяна Федорівна (19.12.2014 Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини В. Лутковською призначена членом ВККСУ);

7) на підставі наказу про звільнення Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Л. Денісової припинив повноваження 11.07.2019 Козлов Андрій Георгійович (26.10.2016 Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини В. Лутковською призначений членом ВККСУ).

Зараховані до штату Комісії:

1) Остапець Сергій Леонідович 3.07.2019 зарахований до штату ВККСУ (на підставі наказу Голови Державної судової адміністрації України З. Холоднюка від 6.05.2019);

2) Сірош Микола Васильович 12.07.2019 зарахований до штату ВККСУ (на підставі наказу Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Л. Денісової від 4.04.2019);

3) Дроздов Олександр Михайлович 17.07.2019 зарахований до штату ВККСУ (на підставі рішення з’їзду адвокатів України від 15.02. 2019);

4) Солодков Андрій Андрійович 22.08.2019 зарахований до штату ВККСУ (на підставі наказу Голови Державної судової адміністрації України З. Холоднюка від 19.08.2019).

Таким чином, Вища кваліфікаційна комісія суддів України працює в такому складі:

Голова, член Комісії Козьяков С.Ю.

Заступник Голови, член Комісії Гладій С.В.

Члени Комісії:

  • Макарчук М.А.
  • Устименко В.Є.
  • Бутенко В.І.
  • Дроздов О.М.
  • Заріцька А.О.
  • Мішин М.І.
  • Остапець С.Л.
  • Сірош М.В.
  • Солодков А.А.
  • Тітов Ю.Г.
  • Шилова Т.С.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що голова Державної судової адміністрації призначив членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Солодкова Андрія Андрійовича строком на чотири роки з дня призначення.

До того ж стало відомо, що ДСА визначилася з кандидатами у члени ВККС.

Comments are closed